Главная / Про нас

Про нас

О нас

Нехай ваш сад стане вашим острівцем гармонії!

В наш час бути інтегрованим у природу – це необхідність і ви легко можете створити власний оазис затишку, щоб насолоджуватися красою поряд з власним будинком у сучасному мегаполісі. Вдало і правильно підібрані рослини створюють індивідуальний стиль, заряджають настроєм і свіжістю.

Обираючи професійне озеленення, ви обираєте унікальний статус своєї присадибної ділянки, а з допомогою якісної і вишуканої селекції декоративних рослин робите її образ цілісним і довершеним. Помірний клімат Києва дає можливості для широкого вибору декоративних рослин від струнких ялин до екзотичних японських кленів, це дозволяє створити унікальний ансамбль, який відповідатиме саме вашим смакам.

Понад 10 років наша компанія пропонує клієнтам широкий вибір якісних рослин різного цінового і розмірного діапазону. Ми пишаємося тим, що рослини, які ви замовляєте у «Greenspot» – це ті, які ми самі вирощуємо в Україні, що свідчить про їхню високу адаптивність до клімату.

Ми також завжди запропонуємо вам позиції, імпортовані з перевірених європейських розплідників, гарантуючи їхню адаптивність до нашої кліматичної зони.

Вітаємо! Якщо ви нашому сайті – ви у правильному місці, де мрії про ідеальний сад втілює у життя професійна команда.

Обираючи рослини в нашому садовому центрі, ви можете бути впевнені, що всі очікування виправдаються, і ви отримаєте те, що шукаєте.

Наші основні принципи:

· Якість селекції

· Прозоре ціноутворення

· Індивідуальний підхід

Наш досвід і знання у сфері декоративного озеленення до ваших послуг. Понад 2 тисячі декоративних композицій і зелених ділянок у Києві і за його межами – те чим ми пишаємося .

Досвідчені фахівці супроводжують ваше замовлення від моменту запиту до професійних консультацій щодо особливостей вибору місця для посадки, догляду та захисту декоративних насаджень, беручи до уваги ваші уподобання, кліматичні умови, особливості ґрунту і води. Ми дбаємо про рослини, які продаємо і для нас немає нічого важливішого, ніж вдячні відгуки наших клієнтів. Продаж декоративних рослин для нас не просто бізнес – це наше покликання. Наша мета – результат, який радуватиме вас довгі роки.


© 2018-2019 Greenspot. Всі права захищені
Наверх
default