Локація
Контакти
Прайс
Партнерам
Партнерам
Для наших партнерів діє гнучка система знижок та спеціальних пропозицій. За детальною інформацією звертайтесь: info@greenspot.com.ua

Туя західна Brabant

650,00
грн.
#туя

У природі туя західна Брабант – дерево конічної форми або чагарник з пірамідальною кроною. Дуже ароматна і як би розплющена хвоя, дрібні (близько одного сантиметра) шишки, кора червоно-бура (у молодих) або коричнева – у дорослих рослин.

Швидкозростаюча, не змінює забарвлення в зимову пору року і абсолютно невибаглива – туя західна Брабант користується заслуженою популярністю у садівників.

Швидке зростання, витончений зовнішній вигляд і невибагливість туї західної Брабант – ось три головних ключі до секрету її популярності у фахівців ландшафтного дизайну. Дійсно, туя західна дуже швидко зростає, щороку збільшуючись на 25-40см у висоту і 10-15см в діаметрі. Висота дорослих рослин досягає чотирьох-п'яти метрів.

Туя західна схожа на зелений, із золотистим відтінком, конус. Така форма в поєднанні з повітряної ажурною кроною дозволяє цій чудовій рослині стати прикрасою будь-якої садової ділянки, парку або тераси.

Незамінна в якості живої огорожі, туя західна Брабант має чудовий вигляд в композиції з іншими рослинами, використовується для одиночних посадок, у формуванні алей і оформленні квітників, в створенні зелених куточків.

Рослина: Туя

Вас може зацікавити
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.