Локація
Контакти
Прайс
Партнерам
Партнерам
Для наших партнерів діє гнучка система знижок та спеціальних пропозицій. За детальною інформацією звертайтесь: info@greenspot.com.ua

Кипарисовик горохоплідний Sungold

290,00
грн.
#кипарисовик

Sungold – карликовий чагарник висотою близько 50-60 см при діаметрі крони 1-1,2 м. Зростає відносно повільно, річний приріст дорівнює 3-4 см, рідко більше. Пагони тонкі, ниткоподібні, красиво звисають до землі, розростаються рівномірно.

Крона правильна, симетрична у формі півкулі або округла. Хвоя лускоподібна, в центрі крони яскраво-зелена з золотистим відтінком, ближче до периферії золотисто-зелена або золотисто-жовта. Яскравість забарвлення безпосередньо залежить від рівня освітленості.

До зими хвоя незалежно від місця положення рослини стає практично зелена. Рослина світлолюбна, їй необхідно підбирати тихі, безвітряні куточки саду, цілий день освітлені сонцем. У тінистих місцях зберігає декоративність, але золотиста складова забарвлення хвої зникає.

Грунти воліє поживні, вологі, може виносити короткочасний застій води у верхніх шарах, добре відгукується на дощування. Може рости як на кислих, так і на слаболужних грунтах. Морозостійкий.
Компактні розміри Sungold дозволяють широко використовувати його в озелененні – на альпійських гірках, в кам'янистих, вересових і японських садках, на підпірних стінках, схилах, уздовж прогулянкових доріжок, в прибережних зонах водойм. Крім того, може довгий час рости в контейнері і в такій формі входити до складу модульних композицій.

Рослина: Кипарисовик

Вас може зацікавити
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.