Локація
Контакти
Прайс
Партнерам
Партнерам
Для наших партнерів діє гнучка система знижок та спеціальних пропозицій. За детальною інформацією звертайтесь: info@greenspot.com.ua

Ялівець скельний Blue Arrow

650,00
грн.
#ялівець

Ялівець скельний Блю Ерроув в перекладі означає «Блакитна стріла». Дійсно, вузька колоновидна крона нагадує стрілу. Жорсткі, вертикально зростаючі, щільно притиснуті до стовбура паростки, приростають приблизно 15 см в рік. У 10-річному віці рослина досягає 2-2,5 м у висоту і 0,5-0,7 м в діаметрі. Хвоя яскраво-блакитна, м'яка, луската. Плоди – сизувато-сині шишкоягоди.

Додатковим плюсом «Blue Arrow» є те, що нижні гілки ростуть майже від самого заснування стовбура і дуже довгий час зберігаються. Ця особливість дає необмежені можливості в універсальному використанні сорту.

Juniperus scopulorum Blue Arrow по блакиті крони і стрункості вигідно відрізняється від добре відомого сорту «Sky Rocket», однак він більш вимогливий до умов росту і вимагає підвищеної уваги. Сорт морозостійкий, але краще перезимує, якщо висадити його в захищеному від вітру місці. При цьому місце розташування має бути сонячним. Перший час після висадки на постійне місце крона вимагає захисту від яскравого весняного сонця. Незважаючи на посухостійкість, полив в жарку пору року буде сприяти кращому розвитку рослини. Не переносить застійного перезволоження. Після сильних снігопадів слід обтрушувати крону щоб уникнути поломки гілок.

Прекрасно виглядає як солітер або в складі невеликих односортних груп в вересових садах і альпінаріях, а також в вільно зротаючих міксбордерах. Juniperus scopulorum Blue Arrow здатний створити прекрасний живопліт, який не вимагає стрижки і займає дуже мало місця. Крім того, цей сорт ялівцю надзвичайно гарний як контейнерна культура для озеленення парадних під'їздів, балконів, терас та ін.

Рослина: Ялівець

Вас може зацікавити
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.