Локація
Контакти
Прайс
Партнерам
Партнерам
Для наших партнерів діє гнучка система знижок та спеціальних пропозицій. За детальною інформацією звертайтесь: info@greenspot.com.ua

Ялиця корейська Brilliant

1900,00
грн.
#ялиця

Корейська ялиця «Діамант» (Abies koreana Вrilliant) відноситься до дуже цінних, раритетних рослин, оскільки є справжнім природним карликом. Сорт «Діамант» повільно зростає – при прирості 3-4 см на рік, до десяти років досягає висоти в 40 см, ширина зазвичай не перевищує 60 см. Живе до 300 років.

Має компактну, плоско-кулясту (подушковидну) форму крони з короткою, густою, м'якою, двокольоровою хвоєю: зверху темно- або яскраво-зеленою і блискучою, а внизу має дві поздовжні сріблясті (біло-блакитні) смужки. Ароматні хвоїнки Abies koreana Вrillant мають загорнуті краї і в довжину не перевищують 8-20 мм.

Для посадки переважно вибирають сонячні або напівтінисті, але захищені від вітру ділянки. Непогано почувається у вологих і прохолодних місцях, але грунтам віддає перевагу добре дренованим, родючим і слабокислим. Має поверхневу кореневу систему.

Відноситься до морозостійких сортів (до -29°С). Молоді рослини на зиму слід притіняти, а ранньою весною – вкривати від сонячних опіків.

В озелененні присадибної ділянки корейську ялицю «Діамант» можна використовувати як в одиночних, так і в групових посадках (в вересових і кам'янистих садах, рабатках, міксбордерах). Завдяки компактності, ялиця Діамант прекрасно приживається в контейнерах.

Рослина: Ялиця

Вас може зацікавити
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.