Локація
Контакти
Прайс
Партнерам
Партнерам
Для наших партнерів діє гнучка система знижок та спеціальних пропозицій. За детальною інформацією звертайтесь: info@greenspot.com.ua

Ялівець лускатий Blue Star

550,00
грн.
#ялівець

Ялівець лускатий Блю Стар – один з найпопулярніших хвойних карликових чагарників. Крона куполовидна широка і щільна. Росте дуже повільно: швидкість росту не перевищує 8 см в рік. У дорослому віці досягає висоти 1 м і діаметра 2 м.

Хвоя коротка, колюча, частина хвої може бути луската. Молоді пагони дуже яскраво пофарбовані в бірюзовий колір, виростаючи, гілочки змінюють колір на сизо-блакитний, більш спокійний. Ялівець «Блю Стар» дуже цінується садівниками і ландшафтними дизайнерами за невеликі розміри і щільну синю крону, яка добре створює контраст з іншими садовими рослинами.

Віддає перевагу сонячному місцю розташування. Посухостійкий, зимостійкий. Може рости на будь-яких грунтах, проте не переносить застійного перезволоження і засолення. При посадці на важких глинистих ґрунтах слід подбати про дренажі, а в посадкову суміш внести побільше піску і торфу. На кам'янистих і піщаних грунтах в посадкову суміш можна додати глини і перегною, а пристовбурні кола замульчувати скошеною травою або торфом. Цей сорт ялівцю зимує під снігом, тому не страждає від весняного сонця. Незважаючи на це, рослині може знадобитися санітарна обрізка навесні.

Ялівець лускатий Блю Стар (в перекладі «блакитна зірка»), дійсно, є справжньою зіркою кам'янистих садів, вересових садів і альпінаріїв. Juniperus squamata Blue Star практично незамінний при створенні мініатюрних ландшафтних композицій для маленьких садів, є дуже цінною рослиною для висадки в контейнери і озеленення дахів, лоджій, балконів і терас.

Рослина: Ялівець

Вас може зацікавити
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.