Локація
Контакти
Прайс
Партнерам
Партнерам
Для наших партнерів діє гнучка система знижок та спеціальних пропозицій. За детальною інформацією звертайтесь: info@greenspot.com.ua

Ялівець лускатий Blue Carpet

320,00
грн.
#ялівець

Ялівець лускатий Блю Карпет – швидко зростаючий хвойний вічнозелений чагарник, що досягає до десяти років висоти 0,3 м, діаметра – 1,5 м.

Крона плоска, широка, гілляста. Хвоя колюча сріблясто-блакитна. Плоди – темно-сині з білястим восковим нальотом шишкоягоди. Цінується садівниками і ландшафтними дизайнерами за яскравий колір хвої і невибагливість. Завдяки порівняно швидкому зростанню цей сорт надзвичайно популярний як грунтопокривна рослина.

Слід садити на добре освітлених ділянках. Незважаючи на те, що цей сорт ялівцю порівняно невибагливий, він не переносить застійного перезволоження і сильного засолення грунту. Тому при посадці на важких глинистих ґрунтах необхідно передбачити дренаж, а також додати в посадкову суміш пісок, торф і вапно.

Ялівець лускатий Блю Карпет – дуже популярний сорт. Його часто використовують як грунтопокривну рослину для зміцнення укосів і схилів. Крім того, він практично незамінний в міському озелененні. Juniperus squamata Blue Carpet заслужено полюбився професійними садівниками за витривалість, невеликий розмір і яскравий колір хвої. Поєднання цих якостей робить сорт універсальним, придатним для висадки в якості нижнього ярусу в великих панорамних ландшафтних композиціях, в невеликих садах, в альпінаріях, монобордюрах і міксбордерах. Блю карпет чудово підходить для художнього формування, а також для контейнерного озеленення.

Рослина: Ялівець

Вас може зацікавити
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.