Локація
Контакти
Прайс
Партнерам
Партнерам
Для наших партнерів діє гнучка система знижок та спеціальних пропозицій. За детальною інформацією звертайтесь: info@greenspot.com.ua

Ялівець середній Mint Julep

280,00
грн.
#ялівець

Шикарний швидко зростаючий вічнозелений чагарник з щільною, хвилеподібною, розлогою кроною. Вигнуті дугами гілки густо вкриті яскраво-зеленою (іноді блакитною) лускатою хвоєю. У дорослому стані виростає до 2м у висоту і 3,5 м в діаметрі.

Плоди – великі (1,2-1,5см) синьо-сизі шишкоягоди. Через порівняно великі розміри "Mint Julep" можна часто зустріти в паркових зонах по сусідству з іншими великими деревами та чагарниками.

Краще розвивається на добре освітлених ділянках. Зимостійкий. Посухостійкий, але на регулярний полив в жарку пору року відгукується хорошим ростом. Стійкий до задимлення і забруднення міського повітря, але не любить ущільнення і застійного перезволоження грунту в області пристовбурного кола. Добре переносить щорічну декоративну стрижку. При посадці на важких глинистих ґрунтах слід заздалегідь продумати дренаж рослини, а в посадкову яму внести пісок, торф і вапно.

Ялівець середній Мінт Жулеп прекрасно виглядає у великих куртинах на тлі великих ландшафтних композицій. Не слід виключати його зі списку рослин, придатних для невеликих садів – він чудово впорається з роллю солітера на газоні, а також складе оригінальний сформований живопліт. Крім того, завдяки своїм елегантно вигнутим гілкам, Juniperus media Mint Julep складе компанію будь-яким, найвишуканішим рослинам в контрастному міксбордері. За допомогою декоративної стрижки цей сорт ялівцю легко перетворюється в неповторний садовий бонсай.

Рослина: Ялівець

Вас може зацікавити
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.